Nekonečné řezací lanka

Firma MIKRA MORAVIA s.r.o. byla založena v roce 2010. Zabýváme se výrobou a prodejem nekonečných řezacích lanek určených pro výrobce a zpracovatele tepelné, zvukové a protipožární izolace, izolace potrubí, staveb, komínů, atd. Jsou vhodné pro všechny typy strojů, které řežou izolační materiály, jako je polystyren, polyuretan, skelná a minerální vlna atd. Naší hlavní výhodou je nejvyšší kvalita výrobků a velmi krátká dodací doba.Vyrábíme tyto typy nekonečných řezacích lanek:Standardní drát „Spiral – nízká prašnost“ 1,5 – 1,6 mm v obvyklých délkách: 3,0 – 10,0 metrů

Drát„ Spiral S“ 1,7 – 1,8 mm v obvyklých délkách: 3,0 – 10,0 metrůDrát „Spiral X“ 1,4 – 1,5 mm v obvyklých délkách: 3,0 – 10,0 metrůNekonečné řezací lanka umožňují řezat libovolné navržené tvary z bloků výše uvedených materiálů. Nekonečný řezací lanka jsou určená k vyřezávání jednoduchých tvarů, ale rovněž tvarů složitějších, jako jsou například: zakřivení, oblouky atd.

Metoda umožňuje:
 


* vyřezávání izolací z minerální (skelné, kamenné) vlny nebo z tvrdé polyuretanové PUR pěna, dle zadaného vnitřního průměru a tloušťky – navrženo pro tepelnou izolaci potrubních trubek určených k rozvodu páry, chemikálií, vody, plynu a dalších
 


* vyřezáváni navrženého tvar PU pěny pro vyplňování čalouněného nábytku.* další různé tvary pro reklamní, automobilový, a loďařský průmysl.Společnost MIKRA MORAVIA s.r.o. vyrábí nekonečné řezací lanka v délkách od 3000mm do 10000mm.

Můžeme vyrábět nekonečné řezací dráty o délce obvodu navrhované našimi zákazníky. Nicméně, délka musí být v rozmezí uvedeném výše.

Naše nekonečné řezací lanka byly vyrobeny z nejlepších materiálů , které jsou dostupné na trhu a zaručujeme jejich vysokou kvalitu. Jsme schopni vyrobit lanka dle přání zákazníka tak, aby zaručovalo vysokou kvalitu použití.

    
     Mobil: +420 603 452 237
     E-mail: mikra@mikramoravia.cz